Szybki
kontakt
Chcesz o coś zapytać?
zadzwoń do nas, chętnie pomożemy
tel.: +48 535 530 824
lub
zostaw nam swój numer telefonu oraz email, odezwiemy się

Nurtuje Cię jakieś pytanie?

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy do Ciebie.

Telefon

Imię

Czytaj więcej
Nurtuje Cię jakieś pytanie?
Napisz wiadomość,
skontaktujemy się z Tobą
Imię i Nazwisko:
E-mail:
Wiadomość:
Czytaj więcej
Możesz też podać swój numer telefonu - oddzwonimy Wróć do kontaktu

Zostałem poinformowany, iż:
1. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne jednakże niepodanie danych wymaganych w formularzu może skutkować brakiem możliwości realizacji celu
2. W każdej chwili mogę cofnąć powyższą zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
3. Administratorem zebranych danych osobowych jest XTON S.C. ul. Franciszka Żwirki 31, 33-300 Nowy Sącz,
4. Moje dane osobowe przetwarzane będą w celu uzyskania porady na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679,
5. Moje dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
6. Moje dane osobowe przechowywane będą przez okres 14 dni.
7. Posiadam prawo do: żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
8. Mam prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
9. Ponadto zgodnie z art 1 ust.2 pkt f: „informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji, w tym o profilowaniu, o którym mowa w art. 22 ust. 1 i 4, oraz – przynajmniej w tych przypadkach – istotne informacje o zasadach ich podejmowania, a także o znaczeniu i przewidywanych konsekwencjach takiego przetwarzania dla osoby, której dane dotyczą.

Strona XTON.pl wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o plikach cookie, ich zastosowaniu i akceptacji można znaleźć na stronie Polityka prywatności.
OK