Pełny asortyment zawsze w Twoim zasięgu.

Potrzebujesz materiałów eksploatacyjnych lub części zamiennych.

 

Dla naszych klientów oferujmy pełen zakres materiałów eksploatacyjnych, filtrów i czynnika biodegradowalnego. Nie zapominamy o naszych klientach pogwarancyjnych, zapewniając serwis i dostęp do części zamiennych w przystępnych cenach. Oferujemy :

 

  • Systemy elastycznego mocowania filtra quickX
  • Kołnierze i tuby sylikonowe
  • Aktywny biodegradowalny czynnik DPF/FAP Cleaner Extra Power
  • Węże i systemy połączeniowe
  • Filtry
  • Części zamienne
Pamiętaj, korzystaj tylko z autoryzowanych materiałów
Aktywny biodegradowalny czynnik DPF/FAP CLEANER
To najwyższej klasy aktywny środek czyszczący. Unikalny skład pozwala na jeszcze lepsze oczyszczenie filtra DPF, FAP, GPF czy katalizatorów, dając jeszcze lepsze efekty w porównaniu do standardowych dostępnych na rynku środków czyszczących DPF. Używamy wyłącznie ekologicznych detergentów biodegradowalnych. Dzięki naszym produktom proces oczyszczania filtra odbywa się przy niskich kosztach eksploatacji – co również ma pozytywny wpływ na środowisko.
Zamów
Kołnierze i tuby mocujące
Każda z naszych maszyn wyposażona jest zestaw filtrów umożliwiających prace w układzie zamkniętym. Filtry te mają za zadanie oczyścić aktywny czynnik z zanieczyszczeń stałych. W zależności od zanieczyszczenia filtra oraz jego rodzaju (czy jest to DPF, FAP, GPF czy katalizator) zespół filtrów należy wymieniać z odpowiednią częstotliwością. ZOBACZ OFERTĘ
Zamów
Filtry zamienne
Dobór odpowiedniego kołnierza i tuby jest jednym z istotniejszych czynników w procesie rewitalizacji i uzdatniania filtra cząstek stałych. Ich odpowiednie dopasowanie umożliwia osiągnięcie koniecznego uszczelnienia będącego ważnym czynnikiem procesu hydrodynamicznej regeneracji filtra.
Zamów
Systemy elastycznego mocowania filtra quickX
Dodatkowy adapter umożliwiający podpięcie niestandardowych filtrów czy katalizatorów. Wykonany ze stali nierdzewnej został odpowiednio zabezpieczony przed warunkami, w jakich musi pracować. Dzięki swojej budowie szybko i bez problemów podłączysz każdy filtr.
Zamów
Węże i systemy połączeniowe
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę węży i adapterów. Przeznaczonych zarówno do podawania czynnika aktywnego, jak i specjalne wysokotemperaturowe węże przyłączeniowe (wykorzystywane do suszarek DPF MASTER FLASH)
Zamów

Zobacz nasze maszyny

Odwiedź katalog naszych maszyn i zapoznaj się z ofertą najnowocześniejszych maszyn z systemem hydrodynamicznej regeneracji filtrów DPF/FAP/SRC/KAT. Tylko maszyny hydrodynamiczne zapewniają niespotykaną skuteczność.
maszyna