• Sposoby płatności

Sklep Internetowy XTON.EU udostępnia następujące sposoby płatności za zamówienie towaru:

 

Płatność elektroniczna przed odbiorem zamówionego towaru (płatność z góry).

1. Przelewy24.pl

Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl. Serwis Przelewy 24.pl umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24.pl.


Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność.

Możesz zrealizować płatność przy użyciu karty kredytowej w systemie VISA jak i MASTER CARD. W celu dokonania płatności przy użyciu karty kredytowej należy podać wymagane informacje o karcie oraz posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję kodem CVV lub CVC.


Serwis Przelewy24.pl posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz opiera się na szyfrowaniu SSL, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

2. Bitcoins

Umożliwiamy rozliczenie zakupów w nowej walucie internetowej BTC - Bitcoin. Nie ustalamy niestety stałego kursu wymiany, jest to oczywiście aktualnie niemożliwe. Możemy po prostu przyjąć sumę do walleta, a po wymianie na PLN rozliczyć już w PLN/Euro ewentualną różnicę od ceny sprzętu w PLN. Wystawiamy oczywiście paragony/ faktury. Walutą na dokumentach jest PLN/Euro. W celu przeprowadzeniu płatności w BTC należy dokonać zakupów wybierając opcję "płatność przelewem" a w uwagach do zamówienia dopisać "płatność w BTC".
Adres portfela wysyłamy oraz warunki wymiany ustalamy indywidualnie.

Płatność przy odbiorze 

Wybierając formę płatności przy odbiorze, za zamówione towary zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki.

 

bitcoin(1).png    paypal1.png   przelewy24.jpg